top of page

BALACLAVA

SEJAS MASKA

Balaclava black priekša 1.png

Esmu motobraucējs jau daudzus gadus. Vienmēr paticis būt dinamiskam, ātrakam par citiem. Nav svarīgi kādi ir laikapstākļi, tu vienkārši jūti, ka ceļš sauc! Uzlikt rokas uz stūres un iedot ručkā… vējš, ātrums, brīvība… un tad trieciens kaklā! Muša vai vabole! Un vēl viena! Ikviens motobraucējs, kurš mīl atvikt gāzes rokturi līdz galam ir sajutis šo sajūtu, kad tava brīvības garša tiek sabojāta ar triecienu pa neapsegto kaklu…

Sapratu, ka ir jārod risinājums, tomēr neatradu neko, kas atbilstu manām vēlmēm un kvalitātes standartiem, tāpēc ar domubiedriem 55ART nolēmām risinājumu radīt paši. 

Sejas sargam/ balaklavai tika radīta īpaša piegriezne ar pagarinātu kakla daļu lai paaugstinātu motobraucēja komforta līmeni. Tika izvēlēti īpaši testēti audumi domājot par mūsu klimanta īpatnībam - galvas augšpusē izvēloties īpaši elpojošu materiālu, lai neradītu lieku karstumu zem ķiveres, savukārt kakla daļu veido materiāls ar īpašām vēja un mitruma atgrūdošām īpašībām. Mums ir svarīgs katrs kvalitātes kritērijs, tāpēc tika izvēlēti arī īpaši diegi un šūšanas tehnika, kas testējot ļāva izturēt lielus ātrumus un vēja pretestību.

Esam estēti, tāpēc mūs neapmierināja vienkārša melna balaklava, jutām ka dizainā ir jāietver mūsu piederība un latviskās saknes. Radijām īpaša dizaina patriotiskās balaklavas, lai radītu nevien izcilu komfortu motobraucējiem, bet arī skaistu dizainu.

Balaklavas dizainā ir ietvertas latvju spēcinošās zīmes ar īpašu, aizsargājošu nozīmi, kas īpaši nepieciešama piedaloties aktīvā satiksmē.

Uzklausot un saprotot mūsu darba cienītāju vēlmes tapa arī patriotiskā dizaina melnās krāsas balaklava, kura sevī ietvēra spēcinošās latvju zīmes un to nozīmi.

Esam ļoti priecīgi, ka esam radījuši funkcionālu un estētisku produktu kuru varam izmantot netikai aktīvajā moto sezonas laikā, bet arī piedāvāt mūsu draugiem un darbu cienītajiem! 

Ideāli piemerots motociklistiem, velobraucējiem, snovbordistiem un citiem sporta veidu piekritējiem.

Sejas aizsarga virspuse veidota no elpojoša materiāla, apakšpuse no vēja necaurlaidīga materiāla.

Sejas aizsargs radīts pēc unikālas piegrieznes un dizaina. Radīts Latvijā, roku darbs.

Mazgāt 40 grādos. Druka ir noturīga pat pēc intensīvas balaclavas lietošanas.

Lai iegādātos to, sazinies ar mums sadaļā kontakti.

Balaclava 4.png
Balaclava red sāns.png
Balaclava red aizmugure.png
Balaclava 2.png
Balaclava 1.png
Balaclava 3.png
Balaclava%20black%20sa%CC%84ns_edited.pn
Balaclava black priekša.png
55ART BALACLAVA

 

Balaclavas cena 37euro (sūtīšana ar Omnivu 3,09euro vai saņemšana uz vietas)

Priecājamies ka atbalsti MŪS, Paldies :)

bottom of page